مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی نیازی که نادیده گرفتن آن بهای سنگینی خواهد داشت. احتمالا تاکنون بارها و بارها کلمه مشاوره حقوقی را در خدمات هزاران موسسه حقوقی مشاهده کرده‌اید؛ اما این جلسه مشاوره واقعا چقدر می‌تواند در موفقیت شما در یک مسئله حقوقی و یا احقاق حقوق شما موثر باشد؟ جز این است که قرار است در این جلسه چند بند قانون و چند تبصره را با یک مشاور یا وکیل مرور کرده و اسناد و مدارک موجود را بررسی کنید؟

همه این کارها و بررسی‌ها مشاوره حقوقی است، اما مشاوره حقوقی فقط این‌ها نیست. قانون برای همه یکسان است و همه وکلا به مفاد قوانین مختلف دسترسی دارند. حال سوال اینجاست که چرا یک پرونده حقوقی زیر نظر دو وکیل نتایج مختلفی به بار می‌آورد؟ پاسخ این سوال را در جلسه مشاوره حقوقی می‌توانید بیابید. تجربه و مهارت یک وکیل زبده در حرفه و تخصص خود، بزرگ‌ترین مزیتی است که در یک جلسه مشاوره حقوقی به آن دسترسی پیدا خواهید کرد. هزاران راه نرفته شما بارها و بارها توسط یک وکیل با تجربه طی شده و تک تک ابهامات ذهنی و راه حل‌های بی‌جواب شما در یک جلسه مشاوره پاسخ داده خواهند شد. پس اگر

از قوانین حقوقی مسائل دور و بر خود اطلاع ندارید

هیچ راه حلی برای حل بحران‌های حقوقی خود نمی‌بینید

هنوز یک جلسه مشاوره حقوقی را تجربه نکرده‌اید

همه قوانین را مرور کرده و به نتیجه‌ای نرسیده‌اید

درباره آینده نگران هستید

شما را به یک جلسه مشاوره حقوقی دعوت می‌کنیم. جایی که یک مشاور مانند یک مربی درست زمانی که به خیال شما همه درها بسته شده، برگ برنده‌ای در آستین دارد که از شنیدن آن متعجب خواهید شد.

راه های ارتباط با ما

تلفن های تماس

0914-1280998

آدرس

آذربایجان شرقی، شهرستان اهر، خیابان بیگلری، رو به روی مسجد شکلو ( رسول الله (ص) (دفتر وکالت خانم عفت بهاری)

مرکز وکلا،کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه